پرش به محتوا

لوله بازکنی آسمان

تخفیف ویژه 20% مخصوص مشتریان لوله یار

لوله بازکنی شبانه روزی

لوله بازکنی شبانه روزی

لوله بازکنی با دستگاه پیشرفته

رفع گرفتگی لوله حرفه ای

لوله بازکنی حکیمیه

سرویسکار های کاربلد

لوله بازکنی بهداشتی

رفع گرفتگی لوله بدون کثیف کاری

تضمین کیفیت

لوله بازکنی100% تضمینی

لوله بازکنی سریع

سرویسدهی در کمتر از 30 دقیقه

لوله بازکنی آسمان

اگر نیاز به خدمات لوله بازکنی دارید و دنبال بهترین مجموعه لوله بازکنی هستید بدون معطلی با شماره 09123942014 لوله بازکنی آسمان تماس بگیرید ، تا در کمتر از 20 دقیقه نزدیکترین سرویسکار به آدرس شما به منظور رفع گرفتگی لوله اعزام شود .

لوله بازکنی

ارسال نزدیکترین سرویسکار به شما

ما در لوله یار به منظور اینکه زمان لوله بازکنی را به حداقل برسانیم نزدیکترین لوله بازکن را برای حل مشکل شما ارسال می کنیم ، به همین دلیل نهایتاً 20 دقیقه بعد از تماس شما با لوله یار یا ارسال فرم درخواست لوله بازکن سرویسکار در محل حاضر شده و اقدام به باز کردن لوله مسدود شده می کند .

لوله بازکنی فوری

ارسال سریع سرویسکار با انجام سریع لوله بازکنی تفاوت بسیار زیادی دارند ، برای اینکه لوله بازکنی به نحو احسن انجام شود باید علاوه بر ارسال سریع سرویسکار فرایند رفع گرفتگی لوله نیز به سرعت و در عین حال با دقت بالا انجام شود ، سرویسکار های مجموعه لوله یار در کمتر از 20 دقیقه مشکل گرفتگی لوله منازل و… را برطرف کرده و لوله باز شده را با تضمبن یک هفته ای به مشتری تحویل میدهند

لوله بازکنی شبانه روزی

همانطور که همه ما میدانیم گرفتگی لوله اتفاقی است که در هر لحظه از شبانه روز امکان دارد رخ دهد ، گرفتگی لوله مشکلات بسیار زیادی دارد از جمله بالا زدن آب و کثیف کردن لوازم خانگی ، مسدود شدن لوله و عدم توانایی استفاده از آن لوله و… بخاطر همین مشکلات به محض اینکه متوجه گرفتگی لوله در منزل خود شدید باید با لوله بازکن تماس بگیرید اما اگر این اتفاق در طول شب رخ دهد پیدا کردن لوله بازکنی شبانه روزی کمی دشوار خواهد بود ، اما اصلا جای نگرانی نیست ، لوله یار بصورت شبانه روزی حتی ایام تعطیل فعال بوده و آماده خدمت رسانی به مشتریان است .

لوله بازکنی بدون کثیف کاری

برای بسیاری از مشتریان مهم است که لوله بازکنی بدون کثیف  کاری انجام شود ، طبیعتاً باید لوله بازکنی بدون کوچکترین کثیف کاری انجام شود تا لوازم و… اطراف لوله مسدود کثیف نشوند ، اگر شما هم دنبال لوله بازکنی بدون کثیف کاری هستید بدون معطلی و فوت وقت با ما تماس بگیرید یکی از سرویبسکار های ماهر و کاربلد این مجموعه بدون کوچکترین کثیف کاری مشکل گرفتگی لوله منزل شما را برطرف کند.

لوله بازکنی حرفه ای

در چند سال اخیر افراد بسیار زیادی وارد شغل لوله بازکنی شده اند که متاسفانه مهارت و دقت کافی برای استفاده از دستگاه های لوله بازکنی را ندارند ، اگر گرفتگی لوله را به این افراد بسپارید به احتمال بسیار زیاد به لوله مسدود شده آسیب خواهند زد ، اما در میان این افراد لوله بازکن ، افراد با تجربه و کاربلد هم وجود دارد که برای اینکه گرفتگی لوله ها را با خیال راحت به لوله بازکن بسپارید باید لوله بازکن های ماهر و با تجربه را انتخاب کنید ، ما سعی کردیم تا بهترین سرویسکار ها را گرد هم آوریم و مجموعه لوله یار را تشکیل دهیم تا مشتریان عزیز بتوانند با خیالی آسوده گرفتگی لوله ها را به ما بسپارند.

لوله بازکنی تضمینی

شاید مجموعه های بسیار زیادی را دیده باشید که گرفتگی لوله های فاضلاب را تا یک سال تضمین می کنند ، اگر دقت کنید متوجه می شوید که حرفشان از ریشه دروغ است ، چون لوله های فاضلاب دائم در حال کار کردن هستند و نمی توان از ورود زباله ها و… به درون آنها جلوگیری کرد ، اما لوله یار تمام لوله ها را به مدت 1 الی 2 هفته تضمین می کند ، اگر به دنبال لوله بازکنی تضمینی هستید با ما تماس بگیرید.

لوله بازکنی با رعایت بهداشت

مجموعه لوله یار به رعایت بهداشت اهمیت بسیار زیادی می دهد ، می توان گفت یکی از اولویت های لوله یار رعایت بهداشت و لوله بازکنی بدون کثیف کاری است ، به همین دلیل سرویسکار ها در حین استفاده از دستگاه لوله بازکنی و رفع گرفتگی لوله از دستکش و ماسک استفاده می کنند ، بعد از اتمام فرایند لوله بازکنی فنر را شسته و داخل یک کیسه پلاستیکی از داخل منزل خارج می کنند تا آب آن روی زمین چچکه نکند.

ارائه فاکتور بعد از اتمام کار

مشتریان بسیاری به دریافت فاکتور بعد از اتمام کار اهمیت می دهند ، ما به منظور احترام به این مشتریان عزیز بعد از اتمام کار فاکتور با مهر و امضای شرکت در اختیار مشتریان قرار می دهیم تا به نحو احسن رضایت مشتریان محترم این مجموعه را جلب کنیم.

قیمت لوله بازکنی

افراد و مجموعه های بسیار زیادی وجود دارند که قیمت های پایینی مثل 100/150 هزار تومان برای لوله بازکنی تعیین می کنند ، اول از همه باید بگوییم که به هیچ وجه گرفتگی لوله ها را به این افراد نسپارید ، جون این افراد و مجموعه ها صد در صد کلاهبردار بوده و دستمزد چند برابر بیشتر از شما دریافت می کنند ، مثلا یکی از بهانه های این افراد این است که بعد از اتمام کار می گویند ( ما متری 100 هزار تومان فنر می زنیم ) و…. که متراژ فنر ربطی به قیمت لوله بازکنی ندارد ، قیمت دقیق لوله بازکنی را فقط سرویسکار می تواند با توجه به فاکتور های اتحادیه تشخیص دهد .

کدام لوله ها مسدود می شوند؟

فرقی نمی کند که لوله های منزل شما قدیمی است یا جدید ، تمام لوله های منازل امکان دارد مسدود بشوند و جلوگیری از گرگفتگی لوله غیر ممکن است ، شاید دیده باشید که افراد بسیار زیادی با گفتن : سیستم لوله کشی این ساختمان مشکل دارد و… برای خودشان کار های گران قیمت درست میکنند ، اگر شما هم دنبال لوله بازکنی مطمئن هستید لوله یار در خدمت شماست.

لوله بازکنی آسمان : راهکار های سریع و موثر برای مشکلات لوله های شما

آیا با مشکلات مربوط به لوله های خانه خود مواجه هستید؟ آیا لوله های شما انسداد شده اند و باعث مشکلاتی مانند آب گرفتگی ، بوی نامطبوع یا حتی آسیب به ساختمان شده اند ؟ اگر پاسخ شما بله است ، راهکاری سریع موثر برای این مشکلات وجود دارد و آن هم تماس با لوله یار است.

رفع گرفتگی لوله

تماس با لوله یار یک روش موثر برای پاکسازی و باز کردن لوله های منازل شما است.این روش با استفاده از تجهیزات و تکنولوژی های پیشرفته، به شما کمک می کند تا مشکلات لوله های خانه خود را به سرعت و با دقت برطرف کنید. با استفاده از لوله بازکنی آسمان، می توانید از مزاحمت های روزمره مربوط به لوله های خانه خود خلاص شوید و زندگی راحتتری را تجربه کنید.

انجام خدمات لوله بازکنی

لوله بازکنی آسمان به شما کمک می کند تا به راحتی از مشکلات مربوط به لوله های آب، فاضلاب و… منزل خود خلاص شوید. با استفاده از این روش، می توانید لوله های خانه خود را به صورت کامل پاکسازی کنید و انسداد ها و انبوه شدن آلودگی ها جلوگیری کنید. همچنین، لوله بازکنی آسمان به شما امکان می دهد تا از مشکلاتی مانند بوی نامطبوع یا آب گرفتگی در ساختمان خود خلاص شوید.

رفع گرفتگی لوله آسمان

استفاده از لوله بازکنی آسمان دارای مزایای فراوانی است ، لوله یار نه تنها به شما کمک می کند تا مشکلات لوله های منزل خود را به سرعت و با دقت برطرف کنید ، بلکه همچنین می تواند هزینه های ناشی از تعمیرات و تعویض لوله ها را به طور قابل توجهی کاهش دهد ، با استفاده از لوله بازکنی آسمان ، می توانید از زمان و هزینه های اضافی صرفه جویی کنید و به طور کلی تجربه بهتری از لوله های خانه خود داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *